Проект «Толерантность - как способ выживания человечества в ХХI веке. Диалог убитых в ХХ веке, с живущими в ХХI.  Попытки осмысления», перешел в свою ключевую стадию.

Юные экскурсоводы начали работу на выставках.

Поступают первые отзывы-отчеты.

Добрий день, це екскурсовод  Денис Черкаської міської гімназії №9
Я хочу розповісти вам про те, як проводилися екскурсії в нашій школі. На протязі цих 14 днів, я провів 6 екскурсій загальною кількістю приблизно в 70-80 чоловік. Перші ексурсії проводилися для учнів старших і молодших класів нашої гімназії, згодом до нас почали приходити інші навчальні заклади нашого міста: 31, 17 та інші школи.
Я відкрив багато цікаво завдяки вашим семінарам, велике вам дякую! Буду сподіватися на подальшу співпрацю.

Добрий день, це екскурсовод Аліна Черкаської міської гімназії № 9
Я б хотіла поділитися з вами інформацією про те, як проводилися екскурсії в нашій школі. Я провела планових 5-6 екскурсій загальною кількістю людей 60-70 чоловік. Це були як учні молодших і старших класів нашої школи, так і діти з інших шкіл, з 17, 31 та інших.
Мені дуже сподобалась ця течія діяльності, я почала більш легше сприймати великі аудиторії, пізнала багато нового для себе, покращила свою дикцію і просто отримувала задоволення від того, чим займалася
Дякую вам за семінари

Доброго дня, я екскурсовод Назар Черкаської гімназії №9, хотів би поділитися інформацією про проведені мною екскурсії. Кількість екскурсій: 7! Кількість учнів:90! Завдяки вашим семінарам я дізнався багато нового. Дякую!!!)))

Я работал экскурсоводом на выставке и понял, что  время когда тебя слушают не отвлекаясь ни на что те кто пришел на экскурсию, хочется продлить как можно дольше, но не стоит забывать что чем дольше - тем скучнее, нужно чувствовать ту грань между интересно и скучно, а так же уметь правильно привлечь внимание и поставить парочку вопросов )
                                                                                              Влад Топчий

Доброго дня, мене звати Влад, я екскурсовод із Черкас, Черкаської гімназії №9. ім.О.М.Луценка. Я був присутній на семінарі в Білій Церкві. Тема семінара:"Джерела Толерантності". Виставка залишила багато вражень і незабутніх почуттів. 
                                                                                              Владіслав Чалий

Дорога Юліє,
вибачте, що довго не писала, не могла зайти на пошту.
Що до екскурсій, мені все легко давалося. Я знала, що я буду говорити і могла підмінити свого партнера, коли він(вона) мали якісь проблеми під час екскурсії.
Звісно потрібно звертати увагу на деякі моменти, такі як гучність голосу та впевненість, але в цілому все було добре. Я змогла зацікавити більшість груп, я гадаю, що це дуже добре для першого разу.
З повагою, 
Куртішова Марія (м. Біла Церква)

© Інститут Юдаїки,1999-2014 Дизайн - Е. З