На Сході України стартує освітній проект «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент»

На Сході України стартує освітній проект «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент» - серія тренінгів для вчителів та гідів, розроблена спільно Інститутом Юдаїки під керівництвом Юлії Смілянської та Благодійним фондом «Дар».

Проект базується на виставках «Голодомор, Голокост, ГУЛАГ  –  три трагедії на українській землі в ХХ столітті. Тоталітарній режим проти народу і людини», «Анна Франк. Уроки історії» та «Джерела толерантності», які включають документи, фотографії, спогади очевидців та інші матеріали, пов'язані з трьома наймасштабнішимитрагедіями ХХ століття.

Всього по Донецькій області заплановано 5 освітніх семінарів, які триватимуть з листопада 2017 року до березня 2018 року. Перший семінар відбуватиметься з 4 по 6 листопада 2017 року у м. Костянтинівка Донецької області.

Проектом передбачено проведення серії лекцій і практичних занять для педагогів та гідів, які поглиблять знання учасників у заданій темі,та тренінгів, спрямованих на осмислення важливості толерантності та звільнення від історичних та соціальних стереотипів як пережитків радянської пропаганди. Також у рамках проекту заплановано демонстрацію виставок у школах Донецької області.

Оскільки проект розрахований на вчителів та гідів, значну увагу буде приділено роботі в групах та відпрацюванню ідей за матеріалами виставок та інсталяції проекту для подальшого впровадження у навчальний процес у школах.

Проект проводиться за підтримки управління освіти м. Костянтинівка. Координатором семінару на Сході виступає ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті».

Контакти організаторів:

Благодійний фонд «Дар»:(044) 284 12 89 – голова правління Валентина Подгорна;

Інститут Юдаїки:(050) 411 29 63 – директор Юлія Смілянська;

ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті»:(099) 140 5029 – керівник Максим Потапчук.

Вам нравится этот материал? Поделитесь им с друзьями!