Подяка за семінар від вчителів Сєвєродонецька

З 10.04.18 по 12.04.18  у Северодонецьку на базі ЗШ №6, за підтримки Благодійного центру “Дар”, відбувся семінар "Виставка, як освітній інструмент. Уроки трагедій ХХ століття в сучасній Україні. Спроби осмислення”. Від наших освітян учасниками були І.Е. Петросян, учитель історії та правознавства, Н.В.Житлова, заступник директора з ВР ЗШ №4; Т.І.Мартинко, учитель історії та правознавства, СШ №7; О.В. Літвінова, учитель історії та правознавства, ЗШ №8;  С.А.Науменко, учитель історії та правознавства ЗШ №9. До уваги учасників семінару директор Інституту Юдаїки Смілянська  Юлія та її колеги підготували насичену програму.

У перший день після "Гарячого мікрофону" (знайомство учасників), до  уваги педагогів було пропоновано лекції О.Філоненка (кандидат філософських наук, доцент Харківський Національний університет  ім. В.Каразіна). Слухачі були вражені глибиною пізніння вченого та вмінням оголосити думки, що хвилюють нас сьогодні. Це був день сподівання на подолання насильства, на пошук шляхів від перемир'я до примирення. Домінантою семінару були, звичайно, тематичні виставки: "Анна Франк”, “Джерела толерантності”, “Голодомор, Голокост, ГУЛАГ. Три трагедії на українській землі у ХХ столітті. Тоталітарний режим проти народу та людини".

Саме вони вразили педагогів своїм змістом, наявністю унікальних фото, документів. Екскурсії Ю.Смілянської це справжня школа передачі досвіду виставкової діяльності, як освітнього інструменту. Тендітна жінка зачарувала всіх своєю енергетикою, невтомністю, вмінням передати інформацію, відповісти на питання, проаналізувати будь-яку ситуацію. В ході семінару проводились тренінги, що дали можливість кожному розкрити високий рівень свідомості, громадянську позицію, інтелект, довести, що бути педагогом у сучасному суспільстві  - відповідально, а в умовах розбудови Новї Української Школи ще й престижно. Всі учасники семінару отримали сертифікати, літературу: :Щоденник Анни Франк, Каталог виставки "Голодомор, Голокост, ГУЛАГ. Три трагедії на українській землі у ХХ столітті. Тоталітарний режим проти народу та людини”.  

Т. І.Мартинко

Вам нравится этот материал? Поделитесь им с друзьями!