Завершилася робота проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства...» в Миколаївський області. Перші відгуки

Закінчилась перша частина проекту,  “Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства, якій проводиться шляхом вивчення єврейської історії та культури” (Promoting tolerance and non-discrimination within the Ukrainian society by addressing Jewish history and culture”. Проект працює за сприяння Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів, в співпраці з центром “Дар”.

Завершилася робота в Миколаївський області. Перші відгуки, перші враження. Велика подяка всім учасникам – педагогам, школярам гідам, музеям і адміністраціям шкіл, в яких працювали виставки. Більш детальна інформація буде далі. З більш детальними підсумками роботи ми будемо знайомити Вас далі. В лютому проект буде працювати в Тернополі.

-------------------------------------

Мені було дуже приємно брати участь у виставці. На мою думку бути екскурсоводом – досить відповідально! Раніше я навіть не уявляла себе в цій ролі. Але отримавши за декілька днів уроки з екскурсоводства,я зрозуміла, що це досить цікава інеобхідна справа в наш час. Моя виставка називалась « Джерела толерантності».

«Толерантність — це гармонія в різноманітті. Толерантність — пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності». Це визначення ми знаходимо в «Декларації принципів толерантності» ЮНЕСКО.  

Виставка присвячена відомим людям, які сповідували ідеї толерантності, - правозахисникові Петру Григоренку та українським політв’язням, педагогові Янушу Корчаку та письменникові – мандрівнику Василю Ярошенку, Митрополит Андрею Шептицькому та родині Глаголєвих, перекладачеві Миколі Лукашу та філологу Сергію Аверинцеву, дітям іви хователям міжнаціонального табору « Джерела толерантності».

Каталог виставки зацікавив підлітків, їхніх вчителів і батьків та всіх небайдужих до проблеми людяності в сучасному світі.

Кожен стенд виставки – це живе звернення до сучасників, щоб не були байдужими до історичного минулого і відповідальними за своє майбутнє.

Петренко Інна,
учениця Привільненської ЗОШ

Вам нравится этот материал? Поделитесь им с друзьями!