10 травня у Миколаєві відбувся підсумковий освітній семінар проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації ...»

Протягом майже півроку учні загальноосвітніх закладів Баштанської ОТГ та Баштанського району були учасниками україно-нідерландського проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства шляхом вивчення єврейської історії та культури". 10 травня у Миколаєві відбувся підсумковий освітній семінар зі згаданої теми.

Учениці 9 –А класу Баштанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Змієвська Л., Мельничук В., Храмова Л. у складі делегації від учнівської молоді Баштанської ОТГ були його учасницями. Приємні зустрічі, незабутні емоції від спілкування з друзями –однолітками з інших районів та ОТГ, що може бути кращим і кориснішим?

Під час заходу учні ділилися своїми враженнями від роботи екскурсоводами на виставці «Анна Франк. Урок історії». Були горді з того , що стали «містком», який дав можливість якомога більшій кількості людей знати про події періоду Другої світової війни, зокрема про Голокост. 

Головний меседж семінару – хто не знає своєї історії, той немає майбутнього, хоч яка б вона не була.
Вдячні усім, хто підготував, провів та надав можливість бути учасниками цікавого та пізнавального заходу, а саме:директору Інституту Юдаїки Ю.В.Смілянській, кандидату історичних наук, доценту кафедри філософії освіти, теорії та методики суспільствознавчих предметів МОІППО О. В. Волос, методисту кафедри філософії освіти, теорії та методики суспільствознавчих предметів МОІППО О. А. Іртищевій, начальнику відділу освіти молоді та спорту Баштанської ОТГ Г.Р.Зеркаліній, завідуючій методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Баштанської ОТГ Т.В.Гриненко, директору Баштанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Г.І.Гавві.

Вам нравится этот материал? Поделитесь им с друзьями!