Михайло Андрусяк. Я зрозумів життя людей в тогочасному суспільстві, їх битву за життя та цінності

Інститут юдаїки завершує проект "Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського  суспільства, шляхом вивчення єврейської історії та культури", підготовлений Інститутом юдаїки за сприяння Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів та Благодійного фонду "Дар".

Демонстрація трьох виставок: «Анна Франк. Урок історії », « Джерела толерантності» та « Голодомор, Голокост, ГУЛАГ - три трагедії на українській землі в ХХ столітті. Тоталітарній режим проти народу та людини» відбувалась в 15 містах України. Працювало понад 185 школярів-гідів. Ми продовжуємо публікувати їх враження.

----------------------------
Михайло Андрусяк. 

Я працював гідом на виставці «ГОЛОДОМОР, ГОЛОКОСТ, ГУЛАГ – трагедії ХХ століття на українській землі» в місті Івано-Франківську. 
Під час робочого процесу я дізнався надзвичайно багато інформації. Я зрозумів життя людей в тогочасному суспільстві, їх битву за життя та цінності. Я намагався достукатися до сердець та донести інформацію своїм одноліткам та молодшому поколінню.  В ХХ столітті на нашій землі було пролито  чимало крові і кожен громадянин повинен знати ці жахливі історії свого народу. Ця виставка не тільки змогла дати великий багаж знань, але й дала багато можливостей. Одна із можливостей – це розвинути та вдосконалити свої комунікаційні дані .

Загалом я провів близько 6 екскурсій для різної вікової категорії. З публікою не виникало жодних проблем, я намагався приділити усім час та увагу, а  людям, в яких виникали конкретні питання намагався відповісти. Кожен охочий  зміг  залишити свій відгук про відвідану ними виставку .

Я задоволений навчанням та роботою над цією виставкою. Мене надихнула ця тема та дала мені нові емоції та бачення на світ. Я зрозумів, що потрібно цінувати кожну  хвилину свого життя та все, що нам дано. 

Я хочу щиро подякувати людям , які дають такі можливості. Зокрема, Інституту Юдаїки та Юлії Смілянській.

 

.

Вам нравится этот материал? Поделитесь им с друзьями!