Інна Соляник. Дякую за цей проект, за емоції які я відчула і за людей, яких зустріла!

Мене звуть Соляник Інна, мені 15 років, і я працювала гідом на виставці "Анна Франк" у місті Калуш.
Для початку з 6-9 листопада 2019 року, я зі своїми подругами перебували на семінарі в Івано-Франківську. Це все відбувалося у 16 школі, з'їхалися туди переважно учні 9-10 класів та їх вчителі з міст Івано-Франківської області. Нашим викладачем була Смілянська Юлія Вікторівна, директор інституту Юдаїки у м. Київ.
З 9 ранку до 4 години дня ми були на семінарі. Проводилися різні конкурси, лекції пов'язані з Анною Франк та Другою Світовою. Проживали ми в готелі "Надія".
Емоції від поїздки та лекцій дуже багато), я познайомилася з безмежно хорошими та розумними людьми.
Через місяць та декілька днів у 5 школу (м. Калуш) привезли постери пов' язані із виставкою.


Ми отримали на семінарі багато інформації про Анну Франк її сім' ю та Другу Світову. Буквально 10% зі 100% потрібно було розповісти дітям, які приходили на екскурсію.
Моя перша екскурсія: я сильно переживала, але розказала все не погано, з кожною екскурсією я почувала себе набагато спокійніше, відкритіше і я увійшла в азарт, хотілося розповідати все більше і більше!
Вчителі хвалили, учні які прослухали виставку були в такому шоці, деякі навіть плакали, думаю їм було цікаво дізнатися цю історію.
Аудиторія була різна: і ті які уважно слухали, задавали питання, і ті яким було всеодно, лиш би швидше це все закінчилося. Учні 1-11 класів приходили послухати історію Анни Франк.
Можу сказати що важко бути гідом ( бували випадки що діти не слухали, те що ти їм розказуєш, кричали та зривали екскурсію), але спробувати варто, адже емоції переповнюють тебе!
Чи змінилося моє життя після цього проекту?

З високо піднятою головою скажу: "Так і в кращу сторону!".  Я навчилася поглядами спілкуватися з публікою, розуміти її; знайшла друга який хоч і живе за декілька кілометрів від мене, але завжди підтримає, зрозуміє, піднімить настрій))).

Тому я дякую за цей проект, за емоції які я відчула і за людей, яких зустріла! Це були найкращі 3 дня у Івано-Франківську, та 2 тижні проведені за екскурсіями.
З любов'ю Інна.

Вам нравится этот материал? Поделитесь им с друзьями!