Толерантность как способ выживания человечества в ХХI веке. Диалог убитых в ХХ веке, с живущими в ХХI

У селищі Щастя у травні 2018 року працювала виставка "ГОЛОДОМОР, ГОЛОКОСТ, ГУЛАГ"

Вихованці Щастинської санаторної школи-інтернату повернулися з тренінгів із купою емоцій та нестримним бажанням якомога скоріше поділитися надбаними знаннями.

Русский

З 4 по 6 листопада у Костянтинівці проходив історико-філософський інтенсив для вчителів історії з Донецької області

Русский


Відбулася перша серія занять проекту фонда «ДАР» разом Інститутом Юдаїки "Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент".

На Сході України стартує освітній проект «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент»

Русский


На Сході України стартує освітній проект «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент» - серія тренінгів для вчителів та гідів, розроблена спільно Інститутом Юдаїки під керівництвом Юлії Смілянської та Благодійним фондом «Дар».

Проект «Толерантность - как способ выживания человечества в ХХI веке. Диалог убитых в ХХ веке, с живущими в ХХI. Попытки осмысления».

Проект включает в себя семинары для преподавателей средних и высших учебных заведений, подготовку школьников-гидов и демонстрацию трех выставок: 
"Анна Франк. Урок истории", "Истоки толерантности", "Голодомор, Холокост, ГУЛаг – три трагедии на Украинской земле в ХХ веке. Тоталитарний режим против народа и человека". 
Проект осуществляется при поддержке Фонда прав человека при посольстве Королевства Нидерландов в Украине.
Торжественное открытие проекта состоялось 20 марта 2014 года.

Русский

Виховання людини, яка здатна мислити

Русский

У Будинку освіти і культури «Майстер клас» відбулося вручення дипломів київським старшокласникам – учасникам проекту Інституту Юдаїки «Толерантність – як спосіб виживання людства в ХХI сторіччі. Діалог вбитих у ХХ сторіччі із тими, хто живе у ХХI. Спроби осмислення». Проект проходить за підтримки Фонду прав людини при посольстві Королівства Нідерландів в Україні.