Воспитание толерантности на примерах изучения истории и культуры еврейского народа

Реалізація проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства, шляхом вивчення єврейської історії та культури»

У Івано-Франківській області заплановано провести освітній семінар для вчителів  «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент», серію семінарів та тренінгів для школярів гідів. Після цього виставки відправляться в подорож по школах шести міст Івано-Франківської області, а юні гіди проводитимуть екскурсій для своїх однолітків, батьків, вчителів і іншіх мешканців їх міст.

Русский

Юные гиды совершили путешествие по еврейским местам Украины

Программа была очень насыщенная. Юные экскурсоводы из разных городов Украины вместе с ребятами из общины только в первый день поездки побывали в Житомире, Меджибоже и Хмельницком.

 
 
Русский

Завершилася робота проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства...» в Миколаївський області. Перші відгуки

Закінчилась перша частина проекту,  “Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства, якій проводиться шляхом вивчення єврейської історії та культури” (Promoting tolerance and non-discrimination within the Ukrainian society by addressing Jewish history and culture”, який працює за сприяння Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів. 

Русский